Apartamenty (pokoje) z widokiem - Kościelisko

Wypoczynek w Tatrach jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Podziwiaj wyjątkowe, górskie widoki, ciesz się zapachem lasu, a zimą szusuj po doskonale przygotowanych trasach narciarskich. Aby efektywnie wypocząć, potrzebujesz jednak odpowiedniej bazy noclegowej, która zapewni komfort, dogodnie zlokalizowanej, aby móc wygodnie przemieszczać się zarówno w obrębie stref turystycznych, jak i krajobrazowych. Nowocześnie urządzone, komfortowe apartamenty z widokiem na najpiękniejsze, górskie krajobrazy znajdziesz w Kościelisku.

Położone zaledwie 500 m od Zakopanego, pół godziny drogi spacerem do Krupówek pokoje z widokiem na góry w Kościelisku to propozycja dla osób, które chcą budzić się, widząc niezrównane piękno Tatr. Nowocześnie wyposażony obiekt noclegowy zapewnia najwyższą jakość obsługi, zróżnicowaną ofertę pokoi, od standardowych, poprzez studio i rodzinne, po apartamenty max. Do dyspozycji gości pozostaje sauna na podczerwień, a także miejsce do grilla na urokliwym tarasie widokowym. Dla najmłodszych plac zabaw.

Widok na Tatry z apartamentów w Kościelisku stanie się niezapomniany, dlatego jesteśmy przekonani, że pierwsza wizyta w naszym obiekcie nie będzie ostatnią. Apartamenty z widokiem w Kościelisku to wyjątkowa oferta dla turystów, którzy poza górskimi wędrówkami cenią wypoczynek, podziwiając wspaniałe krajobrazy. Spraw sobie wyjątkową przyjemność i zarezerwuj pokój z widokiem, który zachwyci Cię o każdej porze dnia. Zdumiewającym, bajkowym, takim, który się nie nudzi. Odkrywaj go co dzień, z pewnością zauważysz coś dotąd niezauważonego.

X

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Czytaj więcej ×