Zakopane blisko Kościeliska - apartamenty do wynajęcia

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu i zmiany otoczenia. Z tego powodu decydujemy się na podróże zagraniczne i krajowe, które pozwalają nam na miłe spędzenie czasu i nabranie dystansu do problemów dnia codziennego. Polska posiada wiele urokliwych miejsc, które cieszą się ogromną popularnością. Do Zakopanego turyści przyjeżdżają przez cały rok, gdyż zarówno latem, jak i zimą można tam aktywnie spędzić urlop. Gdy masz ochotę zawitać w te strony, warto mieć na uwadze, że apartamenty Zakopane są bardzo oblegane i posiadają nieco wyższe ceny, dlatego znakomitym pomysłem będzie zatrzymanie się w pobliskim Kościelisku.


Doskonała lokalizacja

Nasze, apartamenty w Kościelisku stanowią znakomite rozwiązanie dla pasjonatów górskich wycieczek. To połączenie atrakcyjnych cen, komfortowych warunków. i lokalnych atrakcji na wyciągnięcie ręki. Pokoje do wynajęcia VELVET od Zakopanego dzieli zaledwie 500 metrów, a do Krupówek spokojnie można się dostać, urządzając sobie półgodzinny spacer pośród malowniczego otoczenia. Niekorzystna pogoda? Nic nie szkodzi! Możesz wsiąść w samochód i dojechać tam dosłownie w ciągu pięciu minut. Pasjonaci narciarstwa ucieszą się z informacji, że zaledwie 800 metrów dzieli naszą bazę noclegową od Polany Szymoszkowej – stacji narciarskiej z wyciągiem krzesełkowym prowadzącym na szczyt Gubałówki. Łatwo można więc zauważyć, że zarówno w przypadku Kościeliska, jak i Zakopanego apartamenty do wynajęcia stanowią znakomitą przystań zapewniającą dostęp do wielu atrakcji.


Komfortowe apartamenty dopasowane do potrzeb gości

W ofercie VELVET znajdują się pokoje do wynajęcia przystosowane do różnej liczby odwiedzających. Najbardziej wymagający goście będą zadowoleni z apartamentów z aneksami kuchennymi i tych przeznaczonych dla rodzin. Planujesz wyjazd z większą grupą znajomych? Nasz obiekt w położonym w pobliżu Zakopanego Kościelisku posiada miejsca noclegowe dostosowane nawet do sześciu odwiedzających. Wszystkie pokoje oferują wygodne łóżka, dostęp do bezprzewodowego Internetu, sauny na podczerwień, grilla i małego placu zabaw. Niezależnie od tego, w którym z nich się zatrzymasz, będziesz podziwiać piękny widok na Tatry. Podobnie bowiem jak Zakopane, Kościelisko posiada apartamenty na najwyższym poziomie. Przyjazd do willi VELVET to gwarancja aktywnego spędzania czasu na górskich szlakach i pośród atrakcji znajdującego się nieopodal Zakopanego. Zwieńczeniem tak przyjemnych dni będzie wypoczynek w apartamentach oferujących komfortowe warunki.

X

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Czytaj więcej ×